Рішення сорок четвертої позачергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 25.12.2023 11:50

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Котелевської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Котелевської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Про внесення змін до Програми підтримки соціально вразливих верств населення «Турбота» Котелевської селищної ради на 2021 -2025роки.

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про бюджет Котелевської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Про затвердження Угоди про передачу коштів позики від 01.12.2023 №13110-05/217 між Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Котелевською селищною радою та Відділом управління комунальним майном Котелевської селищної ради.

Про перейменування закладів освіти Котелевської селищної ради та затвердження їх статутів в новій редакції.

Про прийняття юридичних осіб закладів освіти та прав їх засновника із спільної власності територіальних громад Полтавського району у комунальну власність Котелевської селищної ради.

Про включення об’єктів нерухомого комунального майна Котелевської селищної територіальної громади до Переліку другого типу об’єктів комунального майна Котелевської селищної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

Про безоплатну передачу комунального майна у державну власність

Про оплату послуг.

Про відшкодування витрат, пов’язаних із забезпеченням потреб підрозділів Збройних Сил України.

Про покладення функцій Сервісного офісу у справах ветеранів на Комунальний заклад «Центр соціальних служб» Котелевської селищної ради.

Про затвердження Положення про комунальний заклад «Центр соціальних служб» Котелевської селищної ради в новій редакції

Про структуру та загальну чисельність працівників Комунального закладу «Центр соціальних служб» Котелевської селищної ради.

Про затвердження переліку соціальних послуг, які надаються Комунальним закладом Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської  селищної  ради

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги.