Рішення виконавчого комітету від 18 грудня 2023 року

Дата: 20.12.2023 16:01

Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Котелевської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Про проєкт Програми економічного і соціального розвитку Котелевської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Про проєкт бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Про надання ГРІШИНУ Артему Микитовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання ГРІШИНУ Олександру Микитовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Про надання ПЕТРІЗІ Софії Володимирівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання ПОЛУШКІНУ Назару Денисовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання ПОЛУШКІНІЙ Дар’ї Олександрівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання ПОЛУШКІНІЙ Маргариті Іванівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання ЧЕПУРНОМУ Артему Анатолійовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання ЧЕПУРНІЙ Мілані Анатоліївні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про висновок органу опіки та піклування щодо позбавлення батьківських прав гр. МАЛЬЦЕВА Юрія Юрійовича відносно малолітньої доньки МАЛЬЦЕВОЇ Валерії Юріївни.

Про висновок органу опіки та піклування щодо позбавлення батьківських прав гр. КОРОЛЕНКО Вікторії Володимирівни відносно неповнолітнього сина СІРИКА Антона Ростиславовича та стягнення аліментів на утримання дитини

Про визначення місця проживання дітей БЕЗГИН Оксани Русланівни та БЕЗГИНА Владислава Руслановича

Про видачу продуктів харчування з продовольчого резерву для потреб Котелевської селищної територіальної громади.

Про затвердження актів списання.

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги.

Про використання благодійної допомоги, наданої Благодійною організацією «Благодійний фонд «ПРАВО НА ЗАХИСТ»

Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на списання основних засобів

Про затвердження акту приймання – передачі матеріальних цінностей.

Про надання громадянам матеріальної допомоги у вигляді твердого палива (дров).