БРОНХІАЛЬНА АСТМА - як не захворітити та як лікувати, коли вже захворювання є

Дата: 13.12.2023 08:14

12 грудня 2023 року у відділенні денного перебування на факультеті «Основи медицини» до Всесвітнього дня хворого на бронхіальну астму проведено захід на тему: «Причини. Симптоми. Лікування».

Бронхіальна астма – це хронічне запальне захворювання дихальних шляхів. Лекцію для отримувачів соціальних послуг провів лікар сімейної медицини Василь Стрілець. Розповів про захворювання, групи ризику, ускладнення,  про профілактику та вчасне лікування при бронхіальній астмі.

Також бажаючим, лікар провів тестування цукру в крові та виміряв артеріальний тиск.