Зібрання до Дня Святого Миколая.

Дата: 07.12.2023 11:50

В Комунальному закладі Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування  на «Літературно-мистецькому»факультеті 06.12.2023 року було проведено зібрання до Дня Святого Миколая.

Хто не знає про святого Миколая? Всі знають про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається.

Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Любові до ближнього.

Святий Миколаю, захисти наших воїнів всіх!

Принеси українцям найбажаніший дарунок,

Щоб була перемога на нашій землі!