21 ЛИСТОПАДА В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2023 14:07

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування

при «Університеті третього віку» на «Літературно – мистецькому» факультеті

було проведено зібрання на тему: «Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій».

День Гідності та Свободи в Україні знакове державне свято, встановлене на честь  початку двох революцій: 2004 та 2013 років. Цей день – символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість. Гідність і свобода, воля і незалежність, права людини – це цінність, що визначають фундамент української нації, соборної незалежної держави. Це цінності, що плекали мрію, будували шляхи до її втілення й нині дають силу та мужність захищати рідну землю від ворога.

Волонтер бібліотекар Котелевської центральної бібліотеки Раїса Костюк разом з працівниками відділення розкрили тему зібрання та ознайомила з виставкою книг «Майдан – фортеця духу». Вірші на військову тематику читали: Олена Дорофеєва та Олександра Сова.

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи!

Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!