Рішення виконавчого комітету від 15 листопада 2023 року

Дата: 16.11.2023 15:00

Про внесення змін до фінансового плану КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2023 рік.

Про Комісію з проведення співбесіди для відбору кандидатів у помічники ветеранів у Котелевській селищній територіальній громаді

Про участь батька ДЯДЕНКА О.В. у вихованні малолітніх дітей ДЯДЕНКА Олександра Олександровича та ДЯДЕНКА Владислава Олександровича.

Про надання КРАСЮКУ Максиму Олексійовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання КРАСЮКУ Роману Олексійовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання ЛАШТУНУ Тимофію Володимировичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання ПРОСОЛУПОВІЙ Аліні Олександрівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання ПРОСОЛУПОВІЙ Карині Сергіївні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання ПРОСОЛУПОВІЙ Марині Олександрівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання СТОРОЖИКУ Артему Володимировичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про визначення місця проживання дитини КРАМАРЕНКО Анастасії Владиславівни,

Про доцільність позбавлення батьківських прав гр. ЛИПЕНКА Олександра Івановича відносно малолітнього сина ЛИПЕНКА Олексія Олександровича.

Про доцільність позбавлення батьківських прав гр. ДИГАЛО (ТОЛСТОПЯТОВОЇ) Ганни Анатоліївни відносно дітей ТОЛСТОПЯТОВА Артема Івановича, ТОЛСТОПЯТОВОЇ Марії Іванівни та стягнення аліментів на утримання дітей.

Про затвердження актів списання.

Про надання дозволу на передачу матеріальних цінностей.

Про надання громадянам матеріальної допомоги у вигляді твердого палива (дров).

Про надання громадянам матеріальної допомоги.

Про надання дозволу на передачу в приватну (спільну часткову) власність квартири

Про організацію підвозу дітей дошкільного віку до закладів дошкільної освіти.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

Про зміну адреси об'єкту нерухомого майна

Про відмову у присвоєнні адреси об’єкту нерухомого майна.

Про затвердження складу комісії по прийманню-передачі майна

Про продовження терміну перебування малолітніх дітей в сім’ї патронатного вихователя ТЮТЮННИК Н.В.