ЗУСТРІЧ ІЗ УЧАСНИКАМИ АКЦІЇ "ГРОШІНАЗСУ"

Дата: 05.11.2023 14:55

Сьогодні зустрілась із учасниками акції #ГрошінаЗСУ.

Під час конструктивного діалогу обговорили ряд проблемних питань родин військовослужбовців, напрацювали алгоритм подальших дій задля результативної взаємодії Захисників та органу місцевого самоврядування.

Зокрема, Саєнко О.В. поінформувала присутніх про кроки, які здійснює громада задля підтримки військових:

📍актуальні місцеві цільові програми;

📍матеріальні допомоги;

📍можливості в сфері отримання психологічної підтримки для сімей військовослужбовців;

📍нововведений інститут контактних осіб між селищною радою та родинами Захисників. Варто відзначити, що протягом останнього тижня 37 визначених таких осіб пропрацювали проблеми закріплених за ними сімей, значну частку з яких було вирішено. Учасники зібрання проявили ініціативу про приєднання до роботи групи контактних осіб для швидшого реагування на запити;

📍канали комунікації, де Захисники та їх рідні можуть отримати необхідну інформацію: веб-сайт громади, офіційну сторінку в мережі Facebook, кабінет допомоги Захисників і Захисниць, який знаходиться у приміщенні колишньої селищної ради (навпроти Укрпошти), де визначені категорії можуть отримати консультативну підтримку з будь-яких питань.

Що стосується військового ПДФО, розʼяснила учасникам заходу суть поняття, як формується цей вид податку та хто є його платником у бюджет саме нашої громади.

Присутні озвучили також і проблеми, які виникають за місцем служби їх рідних. Завжди гостро стоїть потреба в амуніції, технічних засобах, ліках. Задля швидкої реакції на такі запити Захисників з числа мешканців громади попередньо пропрацьовано механізм допомоги селищної ради, який буде впроваджено через діяльність майбутньої громадської організації «Спілка сімей Захисників та Захисниць Котелевської громади».

Тримаємо стрій. Дякуємо Збройним Силам України за можливість працювати на благо громади🇺🇦