ВІДБУЛАСЯ 42 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 10.11.2023 14:51

ВІДБУЛАСЯ 42 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ - основна увага на підтримці Збройних Сил України, Захисників і Захисниць України та членів їх сімей.

Коротко про головне:

✅на 2 050 000 грн. збільшили кошторисні призначення на виконання заходів Програми підтримки військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань на 2023 рік;

✅встановлено додатково 2 види матеріальної допомоги :

🔸сім’ям загиблих (померлих), тих, хто перебуває в полоні, безвісти зниклих Захисників і Захисниць України, які не мають пільг на оплату житлово-комунальних послуг для придбання твердого палива (дров), або оплати житлово-комунальних послуг за опалення – 10 тис. грн.;

🔸при потраплянні в складні життєві обставини, які Захисники і Захисниці України та члени їх сімей, члени сімей загиблих (померлих), безвісти зниклих та тих, що перебувають в полоні, не можуть подолати самостійно – до 10 тис. грн.,

✅прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям на лікування у зв’язку з пораненням (10 осіб), на лікування (6 осіб) та 1 жителю громади, який опинився у складних життєвих обставинах,

✅затверджено договора, укладені виконавчим комітетом у ІІІ кварталі 2023 року.

Із соціально значущих питань виступили депутати Сергій Шевченко, Валентина Шевченко, Людмила Дубина, Олександр Фесак та представник «Спілки сімей Захисників Котелевської ТГ» Тетяна Буланюк.

🏫На сесії також розглянули колективне звернення батьків учнів, учителів Котелевського ОЗЗСО №2 щодо будівництва захисної споруди на території даного закладу. Людмила Волотковська, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури селищної ради, головний архітектор проінформувала, що за досвідом сусідніх громад будівництво швидкоспоруджувального модульного укриття не передбачає у ньому механічної вентиляції, санвузлів та каналізації, опалення, аварійного освітлення, внутрішньої та зовнішньої гідроізоляції та утеплення. Це зумовлює ризик надходження підземних вод в укриття, промерзання стін, як наслідок утворення конденсату та грибку в приміщенні.

До того ж, чинним законодавством спорудження модульного укриття передбачено як тимчасовий захід до будівництва капітальної захисної споруди.

Котелевською селищною радою вже виготовлений проєкт кошторисної документації на будівництво капітального укриття на території цього закладу, який планується реалізувати у 2024 році.

Дякуємо ЗСУ 🇺🇦– за можливість працювати та зміцнювати громаду.