09 листопада 2023 року до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбулося зібрання на честь аматорів народного мистецтва ансамблю художньої самодіяльності «Мальви»

Дата: 10.11.2023 13:21

09 листопада 2023 року до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у  відділенні денного перебування для отримувачів соціальних послуг  Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради відбулося зібрання на честь аматорів народного мистецтва ансамблю художньої самодіяльності «Мальви» та танцювального колективу «Веселі панянки».

Культура і мистецтво – найбільший скарб для кожної держави. Дякуємо кожному аматору відділення за зберігання та примноження цього неоціненного скарбу. Ми щиро вітаємо вас зі святом. Бажаємо вам невичерпного оптимізму та натхнення, залишатися такими ж творчими, активними, енергійними, бо ви даруєте радість людям несете культуру до кожного серця, кожної душі,а разом з тим примножуєте велич нашого краю, своїми виступами та силою духу звеличуєте рідну Україну. Здоров’я вам міцного, щастя, миру, любові та злагоди.

Аматори народного мистецтва, відділення денного перебування, були нагороджені почесними грамотами .

Живописці, сценаристи,

І народнії артисти,

Хто танцює і співає,

Всі хто радість нам несе.

З Днем культури вас вітаєм,

І натхнення вам бажаєм!