Рішення сорок другої позачергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 10.11.2023 10:36

Про внесення змін до Програми підтримки військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань на 2023 рік.

Про внесення змін до Програми реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників та Захисниць України та членів їх сімей Котелевської селищної територіальної громади на 2023 -2025 роки.

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про відшкодування витрат, пов’язаних із забезпеченням потреб підрозділів Збройних Сил України.

Про затвердження договорів, укладених виконавчим комітетом у ІІІ кварталі 2023 року.

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги