Приймали вітання до Дня працівника соціальної сфери.

Дата: 07.11.2023 11:10

Фото без опису      Фото без опису        Фото без опису

Головою Котелевської селищної ради Тетяною Михайлівною Корост  до Дня працівника  соціальної сфери працівника Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної вручено грамоти за значний особистий внесок у розвиток соціального захисту, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Почесною грамотою Обласної державної адміністрації та Почесними грамотами Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації:

- ЛЕТУЧУ Людмилу Олексіївну,соціального працівника відділення соціальної допомоги вдома  Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної Почесною грамотою Обласної державної адміністрації;

- БІЛЕЦЬКУ Світлану Іванівну, головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної;

- БОРИСЕНКО  Вікторію Іванівну, робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків 3 розряду відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної.