Зібрання присвячене Дню людей похилого віку та Дню ветерана

Дата: 04.10.2023 16:05

01 жовтня 2023 року весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана – свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі.  Не тільки в цей день, а кожного дня  ми повинні нагадувати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажніших людей суспільства.

03 жовтня 2023 року в Комунальному закладі Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування було проведено зібрання присвячене Дню людей похилого віку та Дню ветерана на тему: «Добро починається з тебе». Літературну сторінку підготували працівники відділення, а пісенний дарунок звучав у виконанні ансамблю художньої самодіяльності «Мальви».