12 жовтня 2023 року в  відділенні денного перебування для отримувачів соціальних послуг  відбулася літературно - музична композиція до Дня українського козацтва.

Дата: 12.10.2023 15:59

На літературній частині заходу була проведена цікава вікторина «Козацьке лото», кросворди, загадки на козацьку тематику, пісенний конкурс, конкурс художників та конкурс знавців української мови. Козацькі пісні дарували присутнім ансамбль художньої самодіяльності «Мальви».

Розквітай, прекрасна Україно,

Рідна земле, матінко моя,

Хай лунає мова солов’їна,

Пісня неповторная твоя!

добрими словами  звернутися  до своїх батьків,  та згада тих батьків висловити свою вдячність  нагоду з добрими словами до своїх батьків,  свою любов і повагу . Та головне ми можемо говорити про них, своїх любих батьків, не приховуючи своєї любові ,свого захоплення їхньою силою і мужністю, теплом і добротою, їхніми люблячими серцями. Коли ми можемо просто сказати, що ви для нас два сонця гарячих , що нам дарує надію й тепло.

Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити не зважаючи ні на що. Бо вона - МАТИ , душа сім’ї, берегиня домашнього вогнища, тепла і затишку. Рідну матір згадують у молитвах. Мати – берегиня стоїть у витоків нового життя, вона плекає це життя і зміцнює.

У цьому її Боже призначення і найголовніша сутність на землі.

На світі білому єдине, як і дніпрова течія,

Домашнє вогнище родинне, оселя наша і сім’я.

В щасливі дні й теплі години – куди б нам не стелився б шлях –

Не гасне вогнище родинне, в людських запалене серцях.