Рішення виконавчого комітету від 09 жовтня 2023 року

Дата: 12.10.2023 09:23

Про початок опалювального сезону 2023-2024 років в закладах соціальної сфери

Про початок опалювального сезону 2023-2024 років (житло).

Про проєкт Програми формування, збереження та зміцнення здоров’я дітей Котелевської громади на 2023 - 2025 роки

Про надання АФІЦЬКІЙ Ангеліні Русланівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання ВУЙЧИКУ Макару Миколайовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Про надання КОСТОГЛОДОВУ Олегу Володимировичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання КОСТОГЛОДОВУ Олександру Володимировичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання КРУТЬКО Златі Олексіївні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2023 рік.

Про затвердження актів приймання передачі матеріальних цінностей.

Про використання гуманітарної допомоги.

Про затвердження актів списання.

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги