Рішення виконавчого комітету від 25 вересня 2023 року

Дата: 04.10.2023 09:07

Про заходи з підготовки та проведення у Котелевській громаді Дня Захисника і Захисниці України у 2023 році.

Про проєкт Програми реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників та Захисниць України та членів їх сімей Котелевської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги.

Про внесення змін до фінансового плану КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2023 рік.

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2023 рік.

Про висновок органу опіки та піклування виконавчого комітету Котелевської селищної ради щодо можливості гр. ОЛЕФІРЕНКА Володимира Григоровича виконувати обов’язки опікуна над ОЛЕФІРЕНКО Ганною Остапівною в разі визнання її судом недієздатною.

Про висновок органу опіки та піклування виконавчого комітету Котелевської селищної ради щодо можливості гр. СУРЖІ Володимира Олексійовича виконувати обов’язки опікуна над БРОВЧЕНКО Лесею Олексіївною в разі визнання її судом недієздатною.

Про використання гуманітарної допомоги, наданої Благодійною організацією «Світло надії».

Про затвердження актів списання.