Дебют майбутнього волонтера у пробації

Дата: 19.09.2023 14:54

18 вересня 2023 року відбулася дебютна зустріч та знайомство       із кандидатом на здійснення волонтерської діяльності Дмитром Гуржієм та клієнтами пробації.

До зустрічі із майбутнім волонтером було запрошено клієнтів пробації, що мають шкідливі залежності. Дмитро поділився своєю життєвою історією, яка була де в чому близькою присутнім та власною мотивацією до позитивних змін. Дехто  виявив бажання індивідуально працювати із Дмитром аби подолати залежність.

В ході попередньо проведеної зустрічі начальник сектору ознайомила майбутнього  волонтера   із Положенням про організацію діяльності волонтерів пробації, роз’яснила  права та обов’язки волонтера пробації.

Після дебютної зустрічі із волонтером, було вирішено найближчим часом підписати угоду про здійснення волонтерської діяльності.