Рішення виконавчого комітету від 08 вересня 2023 року

Дата: 11.09.2023 09:46

Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Котелевської селищної ради

Про надання ПОЛІТЮК Катерині Сергіївні, ., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання ШАБАТУРІ Артему Андрійовичу, статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання дозволу на державну реєстрацію транспортного засобу, співвласником якого є неповнолітня ЮХИМЕНКО Анастасія Віталіївна.

Про надання дозволу на передачу матеріальних цінностей.

Про затвердження актів списання

Про видачу продуктів харчування з продовольчого резерву для потреб Котелевської селищної територіальної громади

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.