Рішення сорокової позачергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 06.09.2023 13:12

Про внесення змін до Програми підтримки соціально вразливих верств населення Котелевської селищної територіальної громади «Турбота» на 2021-2025 роки.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2022 – 2023 роки.

Про внесення змін Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Котелевської  селищної ради на 2021-2024 роки.

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про зміни в організаційній структурі комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради.

Про включення об’єктів нерухомого комунального майна Котелевської селищної територіальної громади до Переліку другого типу об’єктів комунального майна Котелевської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

Про затвердження Положення про встановлення, утримання та демонтаж меморіальних дошок і пам’ятних знаків на території Котелевської селищної територіальної громади.

Про встановлення меморіальної дошки на честь загиблого захисника України Василя Васильовича АЛЄКСЄЄВА.

Про організацію виплати матеріальної допомоги.

Про оплату послуг.

Про затвердження Положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Котелевській селищній раді у новій редакції.