Рішення виконавчого комітету від 31 серпня 2023 року

Дата: 01.09.2023 10:27

Про погодження контингенту здобувачів освіти та розміру плати за надання освітніх послуг в КЗПСО Котелевська ДМШ на 2023-2024 навчальний рік.

Про режим роботи мереж зовнішнього освітлення на території Котелевської селищної територіальної громади.

Про визначення місця проживання дитини ШМАТКОВА Михайла Олександровича,

Про визначення місця проживання дітей ТОЛСТОПЯТОВА Артема Івановича, та ТОЛСТОПЯТОВОЇ Марії Іванівни

Про надання дозволу на вчинення правочинів із нерухомим майном, право користування яким мають діти ІЛЮХА Ілля Олександрович. та ІЛЮХА Платон Олександрович

Про продовження терміну перебування малолітніх дітей в сім’ї патронатного вихователя ТЮТЮННИК Н.В.

Про видачу продуктів харчування з продовольчого резерву для потреб Котелевської селищної територіальної громади.

Про використання гуманітарної допомоги, наданої Благодійною організацією «Світло надії».

Про надання дозволу на передачу матеріальних цінностей.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.