Рішення виконавчого комітету від 21 серпня 2023 року

Дата: 22.08.2023 10:10

Про утворення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Про утворення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Про видачу ордерів на вселення в службові жилі приміщення.

Про висновок органу опіки та піклування виконавчого комітету Котелевської селищної ради щодо звільнення від повноважень опікуна МОЙСЕЄВОЇ Ірини Олексіївни та про можливості БІЛИКА Максима Віталійовича виконувати обов’язки опікуна над недієздатним ГЛУЩЕНКОМ Максимом Васильовичем.

Про надання дозволу на відчуження частини нерухомого майна, що належить недієздатному МЕЛЬНИКУ Олександру Анатолійовичу

Про участь у проекті «Людський вимір»