A A A K K K
для людей із порушенням зору
Котелевська селищна рада
Полтавського району Полтавської області

Не втрачайте можливості отримати гранти!

Дата: 11.08.2023 08:58
Кількість переглядів: 109

Не втрачайте можливості отримати до 1 500 долл. США на відновлення або започаткування власної справи у агросфері! 💸

 

Для кого?

🎯 ВПО що відновлюють свою фермерську діяльність у цільових регіонах та місцеві мешканці, чия присадибна/фермерська діяльність значно постраждала від військової агресії.

Цільові регіони - Полтавська, Сумська та Чернігівська області

Подробиці та реєстрація до участі у програмі за посиланням 👉👉👉 https://uerp.mercycorps.org/

Що треба для подачі заявки?

🚜 Бажання розвиватись у агросфері та мати сформовану ідею відновлення або започаткування власної  справи

🚜 Досвід ведення прибуткової фермерської діяльності

🚜 Розуміння подальших шляхів реалізації продукції

🚜 Бізнес-ідея має відповідати вимогам програми та бути життєздатною

Програму впроваджує Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps за фінансової підтримки Швейцарії, що надана через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефоном 067 568 40 67 або пишіть на [email protected]

В разі виникнення пропозицій, побажань чи скарг 0 800 332 590 звертайтесь на гарячу лінію Mercy Corps.

 

 

ПРЕСРЕЛІЗ

Мешканці та внутрішньо переміщені особи (ВПО), які проживають у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях, можуть подати заявку на отримання грантів до 1 500 доларів США на розвиток своїх господарств

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps продовжує Програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи фермерську діяльність.

Отримати відповідну фінансову допомогу можуть дрібні фермери та домогосподарства, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, а також місцеві дрібні фермери, чия діяльність значно постраждала внаслідок війни, в Полтавській, Сумській та Чернігівській областях на основі конкурсного відбору. Винятком є райони, де проходять активні бойові дії, а також райони з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності.

Середній розмір фінансової допомоги складає 1500 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Сума підтримки залежить від типу фермерської діяльності та фінансових потреб конкретного учасника програми.

Більше інформації про критерії програми для заявників можна знайти на сайті uerp.mercycorps.org. Подання заявки за посиланням є обов'язковим для учасників програми.

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефоном 0 800 332 590. 

💸 МСП Київської, Полтавської, Сумської та Чернігівської областей можуть отримати до 40 тис. долл.США від Mercy Corps!💸

 

Для кого?

🎯 малі та середні сільськогосподарські підприємства, що значно постраждали від наслідків військової агресії та/або які залучають або планують залучати до своєї бізнес-моделі сільські домогосподарства або дрібних фермерів. Винятком є райони, де проходять активні бойові дії, а також райони з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності.

Подробиці та реєстрація до участі у програмі за посиланням 👉👉👉 https://uerp.mercycorps.org/

На які результати очікуємо?

🚜 Відновлення або забезпечення доступу до ринків збуту фермерської продукції, втрачених через війну

🚜 Відновлення або створення місцевого виробництва, спрямованого на розв’язання проблем з постачанням ресурсів (виробництво комбікормів, вирощування посадкового матеріалу тощо)

🚜 Надання раніше відсутніх послуг або послуг з високим місцевим попитом

🚜 виробництво продукції з доданою вартістю з продукції фермерської діяльності, придбаної в сільських домогосподарств та дрібних фермерів

Умови надання допомоги:

💸 офіційна реєстрація та відсутність юридичних і правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства;

💸 інвестиція власних коштів до 50% від суми фінансової допомоги

Програму впроваджує Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps за фінансової підтримки Швейцарії, що надана через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефоном 067 568 40 67 або пишіть на [email protected]

В разі виникнення пропозицій, побажань чи скарг 0 800 332 590 звертайтесь на гарячу лінію Mercy Corps.

ПРЕСРЕЛІЗ

 

Mercy Corps продовжує прийом заявок для підтримки підприємств в сфері сільського господарства у розмірі 40 000 доларів США

Власники малих та середніх фермерських підприємств Київської, Полтавської, Сумської та Чернігівської областей можуть подати заявку на отримання фінансової допомоги, яку надає міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в рамках нещодавно розпочатої Програми підтримки економічної стійкості України.

Після оголошення програми у квітні 2023 року Mercy Corps розширив її для малих та середніх сільськогосподарських підприємств, які залучають або планують залучати до своєї бізнес-моделі сільські домогосподарства або дрібних фермерів. Винятком є райони, де проходять активні бойові дії, а також райони з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Середній розмір фінансової підтримки для відібраних заявників становить 40 000 доларів США в гривневому еквіваленті за поточним курсом Національного банку України. 

Ознайомитись з умовами програми, критеріями відбору учасників та подати онлайн-заявку для участі можна на сайті uerp.mercycorps.org.

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефоном 0 800 332 590. 

Також, ви можете залишити своє запитання за посиланням.

 

Для отримання запитів від ЗМІ або для організації інтерв'ю з одним із представників Mercy Corps, зокрема й англійською мовою, будь ласка, звертайтеся: 

Андрій Куцак – [email protected] / +380 (68) 264 42 54 

Mercy Corps - це глобальна команда гуманітаріїв, які працюють разом на передовій найбільших криз сучасності, створюючи майбутнє можливостей для суспільного процвітання. Mercy Corps працює в Україні з початку повномасштабної війни в лютому 2022 року. Команда надає екстрену допомогу біженцям у сусідніх країнах та людям, переміщеним всередині України, щоб вони могли задовольнити свої базові потреби виживання. Ми також фінансуємо місцеві організації, які найкраще знають свою громаду та оперативно працюють над вирішенням найнагальніших потреб. У 2022 році Mercy Corps та його партнери охопили понад 1,38 мільйона людей в Україні та сусідніх країнах екстреною грошовою допомогою, продуктами харчування, психосоціальною підтримкою, інформаційними кампаніями та іншою невідкладною допомогою. 

Реалізовується за фінансової підтримки Швейцарії, що надана через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC). 

Швейцарська програма міжнародного співробітництва активно працює в Україні з 1990-х років. Ще в 1999 році Агенція розвитку та співробітництва Швейцарії (SDC) спільно з Державним секретаріатом з економічних питань (SECO) відкрила у Києві бюро співробітництва, а з 2014 року відновила надання гуманітарної допомоги, спрямовуючи її переважно у постраждалі від конфлікту східні регіони України. З початку повномасштабної військової агресії Росії проти України 24 лютого 2022р. гуманітарна допомога Швейцарії в Україні реагує на значні потреби щодо продовольчої безпеки, захисту жертв та їхніх прав, цілісних підходів в питаннях охорони здоров’ї, забезпеченні належних стандартів води та санітарії. Ця допомога повністю узгоджується з діючою програмою співробітництва Швейцарії в Україні. Там, де це можливо, SDC співпрацює з Відділом миру та прав людини та SECO для досягнення спільних результатів (потрійна синергія – nexus). Наразі географічно допомога зосереджена в районах із великою кількістю переміщених осіб та поблизу лінії фронту. У 2022 році Швейцарія в рамках міжнародного співробітництва та інших заходів витратила  в Україні та сусідніх країнах близько 270 мільйонів швейцарських франків на підтримку людей, які постраждали від війни. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь