Проведення волонтеркою інтерактивного  заняття з нагоди Всесвітнього  день боротьби з торгівлею людьми

Дата: 31.07.2023 09:35

З метою попередження та запобігання торгівлі людьми, днями волонтеркою пробації Вітою Старокожко - працівником міжнародної громадської організації «Інтерсос», проведено інтеравктивне заняття з нагоди Всесвітнього  день боротьби з торгівлею людьми.

Під час заняття фахівчиня розповіла присутнім, що торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином, а також перелічила основні принципи та напрямки державної політики у сфері протидії торгівлі людьми які регулює Закону України «Про протидію торгівлі людьми».

Після розповіді присутні мали змогу за допомогою практичних методів потренуватися у розв’язанні завдань на визначення видів торгівлі, розв’язували завдання на тему «Як не як не стати предметом торгівлі».

По закінченню заходу присутні переглянули соціальний ролик щодо протидії торгівлі людьми в Україні.