ПРИЙНЯТА ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ № 535 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНОГО РЕГЛАМЕНТУ ЗАСОБІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ»

Дата: 25.07.2023 15:22

Головне управління ДСНС України у Полтавській області інформує суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж або розповсюдження засобів цивільного захисту, що 26 травня 2023 року була прийнята постанова Кабінету Міністрів України № 535 «Про затвердження Технічного регламенту засобів цивільного захисту», яка набирає чинності через один рік після її опублікування.
Також цією постановою внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1069 «Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд» відповідно до якої ДСНС визначено органом державного ринкового нагляду у сфері засобів цивільного захисту.

Для ознайомлення з нормативно-правовим актом переходьте за посиланням: