Дата: 12.07.2023 10:26

ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проєкту регуляторного акта  «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік та збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Котелевської селищної територіальної громади»

АНАЛІЗ  регуляторного впливу до проєкту регуляторного акту –  рішення Котелевської селищної ради Полтавської області «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік та збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Котелевської селищної територіальної громади»

Про оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік та збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Котелевської селищної територіальної громади».