ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік та збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Котелевської селищної тер

Дата: 12.07.2023 10:24

про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Проект рішення Котелевської селищної ради «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік та збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Котелевської селищної територіальної громади» розроблено відділом управління комунальним майном Котелевської селищної ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є правове врегулювання відносин, пов’язаних із виявленням, взяття на облік, збереженням і ефективним використанням безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території Котелевської селищної територіальної громади.

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття від громадян та суб’єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного проєкту рішення, проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено протягом 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Котелевської селищної ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 38600, вул. Полтавський шлях,  221, смт Котельва, тел. 2-12-50, e-mail: 13955812@mail.gov.ua