Рішення виконавчого комітету від 5 липня 2023 року

Дата: 07.07.2023 08:24

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2023 рік.

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2023 рік.

Про заходи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Котелевської селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023/24 років.

Про план роботи виконавчого комітету Котелевської селищної ради на ІІ півріччя 2023 року.

Про надання дозволу на вчинення правочину із нерухомим майном, право користування яким мають діти АГУРЄЄВА Валерія Юріївна та АГУРЄЄВА Кіра Юріївна.

Про надання дозволу на вчинення правочину із нерухомим майном, право користування яким має дитина ГЕРАСИМЕНКО Мілена Русланівна.

Про надання дозволу на проведення реконструкції господарських будівель та споруд, які належать на праві власності дітям ДАВИДЕНКУ Олексію Вячеславовичу, ДАВИДЕНКО Юлії Вячеславівні.

Про погодження змін до структури КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради

Про уповноваження на укладення охоронного договору.

Про висновок органу опіки та піклування виконавчого комітету Котелевської селищної ради про звільнення гр. ГРОДСЬКОЇ Любові Василівни від повноважень опікуна над недієздатним САХНОМ Яковом Васильовичем.

Про висновок органу опіки та піклування виконавчого комітету Котелевської селищної ради щодо можливості гр. РОХМАНА Миколи Івановича виконувати обов’язки опікуна над РОХМАНОВИМ Віктором Івановичем в разі визнання його судом недієздатним.

Про погодження вартості основних платних послуг комунального хостелу «Котельва» КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради.

Про включення жилого приміщення до числа службових.

Про утворення робочої групи з підготовки пропозицій до Плану формування мережі закладів загальної середньої освіти Котелеваської селищної ради на 2023-2027 роки, зміни типу та перейменування освітніх закладів.

Про видачу продуктів харчування з продовольчого резерву для потреб Котелевської селищної територіальної громади.

Про використання гуманітарної допомоги, наданої Благодійною організацією «Благодійний фонд «ВОСТОК - СОС».