Рішення виконавчого комітету від 06 червня 2023 року

Дата: 07.06.2023 16:25

Про розроблення Програми комплексного відновлення території Котелевської селищної територіальної громади.

Про підсумки проведення опалювального сезону 2022–2023 років та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023–2024 років

Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Про План основних заходів цивільного захисту Котелевської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про використання благодійної допомоги, наданої Благодійним Фондом «Україна моєї мрії».

Про використання гуманітарної допомоги, наданої Благодійною організацією «Благодійний фонд «ВОСТОК - СОС».

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06 квітня 2021 року №58 «Про утворення постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Котелевської селищної ради».

Про доцільність позбавлення батьківських прав гр. МИХАЙЛИКА Володимира Миколайовича відносно малолітнього сина МИХАЙЛИКА Романа Володимировича.

Про взяття ГЛУШКА Данила Володимировича на квартирний облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

Про взяття ГЛУШКА Данила Володимировича на соціальний квартирний облік.

Про затвердження розпорядження органу приватизації Котелевської селищної територіальної громади.

Про реєстрацію колективного договору відділу управління комунальним майном Котелевської селищної ради на 2023- 2028 роки

Про реєстрацію змін та доповнень до колективного договору Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2021- 2025 роки

Про реєстрацію колективного договору Комунального закладу «Центр соціальних служб» Котелевської селищної ради на 2023- 2026 роки.

Про погодження змін до структури КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради

Про затвердження актів списання.

Про надання дозволу на покіс лугової трави для заготівлі сіна жителям Котелевської селищної територіальної громади у 2023 році.