Рішення тридцять шостої сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 24.05.2023 14:15

Про затвердження звіту про виконання бюджету Котелевської селищної територіальної громади за І квартал 2023 року.

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про організацію проведення поточних ремонтних робіт дорожнього покриття у Котелевській громаді у 2023 році.

Про внесення змін до Програми підтримки військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань на 2023 рік.

Про виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Котелевської селищної територіальної громади на 2021-2022 роки.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2022 – 2023 роки.

Про хід виконання Програми національно-патріотичного виховання, розвитку молодіжної політики та підтримки обдарованої молоді Котелевської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки у 2023 році.

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Котелевської селищної ради.

Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Котелевській селищній раді.

Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії селищної ради восьмого скликання від 30 квітня 2021 року № 1004 «Про створення Молодіжної ради при Котелевській селищній раді».

Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування, в Котелевській селищній територіальній громаді.

Про заходи з реагування на надзвичайні події та ситуації на території Котелевської селищної територіальної громади.

Про затвердження Положення про Місцеву пожежну охорону територіальної громади Котелевської селищної ради в новій редакції.

Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 14.07.2021 року № 1417 «Про встановлення земельного податку на території Котелевської селищної ради».

Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 14.07.2021 року № 1419 «Про встановлення єдиного податку на території Котелевської селищної ради».

Про придбання нерухомого майна на вторинному ринку смт Котельва, визначеного за результатами конкурсу.

Про прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст Полтавської області у комунальну власність Котелевської селищної територіальної громади та затвердження актів приймання-передачі.

Про доцільність ліквідації бібліотек-філій комунального закладу «Котелевська публічна бібліотека» Котелевської селищної ради та виключення їх з базової мережі закладів культури Котелевської селищної територіальної громади.

Про закріплення майна комунальної власності Котелевської селищної ради на праві оперативного управління за КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради.

Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради в новій редакції.

Про передачу майна комунальної власності між балансоутримувачами Котелевської селищної ради.

Про затвердження договорів, укладених у першому кварталі 2023 року.

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ