Рішення виконавчого комітету від 15 травня 2023 року

Дата: 22.05.2023 13:32

Про висновок органу опіки та піклування виконавчого комітету Котелевської селищної ради щодо звільнення від повноважень опікуна БУРКОВСЬКОГО В.І. та про можливості БУРКОВСЬКОГО І.В. виконувати обов’язки опікуна над недієздатним БУРКОВСЬКИМ В.В..

Про висновок органу опіки та піклування виконавчого комітету Котелевської селищної ради щодо звільнення від повноважень опікуна КАМ’ЯНЕЦЬКОЇ О.Я. та про можливості КАМ’ЯНЕЦЬКОГО В.О. виконувати обов’язки опікуна над недієздатним КАМ’ЯНЕЦЬКИМ Р.О.

Про результати аналізу фінансової діяльності Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради.

Про комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України

Про надання статусу дитини-сироти ПОГАНОВУ Олександру Вікторовичу