Проведення волонтерами інтерактивного заняття для клієнтів пробації

Дата: 15.05.2023 11:10

15 травня 2023 року для клієнтів пробації Полтавського  сектору пробації №4 відбулося  інтерактивне заняття на тему «Визначення самооцінки. Діагностична робота» проведене  працівниками міжнародної громадської організації «Інтерсос» - соціальним працівником Вітою Старокожко та фахівцем психо-соціальної підтримки Вікторією Горщерук, які здійснюють волонтерську діяльність у пробації.

У занятті брали участь група клієнтів, які мають згідно оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення криміногенну потребу «контроль над поведінкою та мисленням».

Заняття із волонтерками вже встигли полюбитися клієнтам, тому вони із задоволенням відвідують заняття. Під час заходу відбувалося  активне спілкування.  Присутні отримали цікаву та корисну інформацію про поняття самооцінки, критерії власного оцінювання та техніку вироблення навиків правильної самооцінки.

По закінченню заходу учасники подякували організаторам за цікаве та пізнавальне заняття.