Рішення виконавчого комітету від 05 травня 2023 року

Дата: 09.05.2023 15:09

Про розгляд звіту про виконання бюджету Котелевської селищної територіальної громади за І квартал 2023 року.

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей дошкільного та шкільного віку Котелевської селищної територіальної громади влітку 2023 року.

Про створення чергової служби Котелевської селищної ради

Про комісію з обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації, які розміщені на території Котелевської селищної територіальної громади.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Котелевської селищної ради від 14 грудня 2020 року №173

Про розчищення території для усунення аварійної ситуації

Про надання дозволу на проведення робіт по відновленню технічного стану тепломереж на території КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради

Про надання дозволу на вчинення правочинів із нерухомим майном, право власності на яке набуде дитина ЛЮБАРСЬКИЙ Артем Сергійович

Про надання дозволу на вчинення правочину із нерухомим майном, право користування яким мають діти САХНО Давид Сергійович, САХНО Аделіна Сергіївна

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, ГАЛЮТІ Владиславу Ростиславовичу.

Про використання гуманітарної допомоги, наданої Громадською організацією «Проліска»

Про використання гуманітарної допомоги, наданої Відділом забезпечення гуманітарною допомогою Полтавського обласного центру соціальних служб.

Про використання гуманітарної допомоги, наданої Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад».

Про затвердження акту списання.