З ДНЕМ ЄВРОПИ!

Дата: 09.05.2023 11:08

Цьогоріч Україна вперше відзначає 9 травня День Європи разом із країнами Європейського Союзу в статусі країни-кандидата на членство в ЄС.

Відповідний Указ вчора підписав Президент України.

"Це буде День Європи, яка підтримує українців усі дев’ять років російської агресії та вже 439 днів повномасштабного вторгнення. Це буде День Європи, яка допомагає нам боротися на всіх напрямах. Це буде День Європи — нашої союзниці. Це буде День Європи — нашої, частиною якої Україна завжди була, є і буде", — наголосив Володимир Зеленський.

Шановні жителі Котелевської громади! Ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями, а Збройні Сили України міцно стоять на захисті всієї Вільної Європи.

Сьогодні наша країна на полі бою виборює щасливе майбутнє для прийдешніх поколінь українців, майбутнє усієї європейської спільноти. Наш народ відчуває потужну підтримку та вдячний нашим партнерам за гуманітарну, військову, політичну й моральну підтримку нашій країні, за прихисток тисячам наших співвітчизників.

Дякуємо Європі за підтримку України. Все буде Україна! 💙💛

Котелевський селищний голова Тетяна КОРОСТ