ПАМ'ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!

Дата: 08.05.2023 08:15

Шановні жителі Котелевської громади! Дорогі наші ветерани !

Щороку 8 травня разом з усім цивілізованим світом ми вшановуємо кожного, хто захищав планету від нацизму в роки Другої світової війни. Мільйони втрачених життів, скалічених доль, закатованих душ…

Сьогодні, у День пам’яті та примирення, ми вклоняємося пам’яті всіх, хто віддав життя за рідну землю, сотням тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, вирощували хліб, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні.

Велика вдячність вам, наші сивочолі ветерани, за те, що мужньо пронесли на своїх плечах тягар війни, за невичерпний патріотизм та надзвичайну силу духу.

Знаю, зараз ваше серце болить за долю нашої України, за ваших дітей, онуків і правнуків, які зі зброєю в руках боронять нашу землю від ворога.

Наші військові, всі українці – нащадки тих, хто подолав нацизм. Тож перемога буде обов’язково за нами! Впевнені, що вже скоро на українській землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої багатостраждальної країни.

Вічна шана всім, хто боровся з нацизмом!
Вічна пам'ять усім загиблим під час Другої світової війни!

З повагою-
Котелевський селищний голова Тетяна КОРОСТ