Відкрито набір учасників та учасниць до складу ініціативної групи Ради ВПО

Дата: 03.05.2023 13:56

Котелевська селищна рада інформує жителів Котелевської селищної територіальної громади про початок відбору представників громадськості до ініціативної групи з питань внутрішньо переміщених осіб, відновлення територій та захисту прав цивільного населення.

Прийом заявок відбуватиметься протягом 7 календарних днів з моменту оприлюднення даного оголошення на офіційному сайті Котелевської селищної ради (до 10.05.2023 року включно).

Щоб подати заявку, заповніть форму: https://forms.gle/tCu9yHf25cASfCb36

Після завершення прийому всі заявки пройдуть етап верифікації (не більше 5 робочих днів) за такими критеріями:

- заявник/-ця є повнолітньою особою;

- має необхідний досвід у напрямку діяльності робочої групи;

- розуміє мету та завдання ініціативної групи;

- має необхідні рекомендації;

- вся надана в заявці інформація є актуальною та правдивою;

- надав/-ла згоду на обробку, оприлюднення та зберігання персональних даних.

У разі виникнення запитань можна звертатися до регіонального координатора БО БФ «ССС» Романа Широких: +38(068) 257 38 98 (rshyrokykh@radnyk.org).

Ради ВПО створюються в межах проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується командою БО «БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки Агентства ООН у справах біженців в Україні.