ЗА ЗДОРОВ’ЯМ СЛІДКУЄМО - СИЛЬНУ ГРОМАДУ ГАРТУЄМО

Дата: 29.04.2023 12:38

"ЗА ЗДОРОВ’ЯМ СЛІДКУЄМО - СИЛЬНУ ГРОМАДУ ГАРТУЄМО " - таку назву має проєкт на отримання гранту в межах проєкту "Діємо для здоров’я", який реалізовується в Котелевській громаді ще з 2021 року.

ГРОМАДА ПЛАНУЄ переобладнати кабінети шкільної медсестри в опорних навчальних закладах освіти та залучити шкільних медсестр до проведення освітніх заходів з формування здорового способу життя як серед школярів, так і серед батьків.

МЕТА ПРОЄКТУ - зробити так, щоб дітям було цікаво і вони не боялися відвідувати кабінет медичної сестри. А ще планують зацікавити школярів і їх батьків, щоб вони залюбки долучалися до профілактичних заходів.

Медичні та освітні заклади в тісній співпраці активніше працюватимуть в напрямку покращення здоров’я дітей.

Після погодження дизайнерських пропозицій в медичних кабінетах шкіл розпочнуться ремонтні роботи, які здійснюватимуться за рахунок місцевого бюджету. А от закупівля медичного обладнання, меблів, побутової техніки, оргтехніки, навчального приладдя, ігор та іншого - за рахунок грантових коштів.

👆ГРАНТ складає 596 350 грн, 1 транш у розмірі 80% від загальної суми вже надійшли в Котелевську громаду.