Круглий стіл для школярів за участі очільниці та волонтера Котелевської служби пробації

Дата: 14.04.2023 16:15

Молодість - пора самопізнання, формування майбутньої життєвої позиції. Саме в молоді роки кожен має шанс прожити здорове та щасливе життя, оволодіти правовою культурою та стати законослухняним громадянином своєї держави. Та чи всі молоді люди використовують цей шанс? Чому так стається, що через роки людина опиняється на лаві підсудних чи стає залежною від шкідливих звичок?

На всі ці та інші питання відбувся захід-дискусія у вигляді круглого столу для десятикласників четвертої селищної школи із начальником районного сектору пробації Оленою Безсмертною, яка прибула   на запрошення дирекції спільно із волонтером Олексієм Томіним.

Метою заходу було  застерегти, проінформувати, убезпечити учнівську молодь від необдуманих вчинків.

Гості спочатку розповідали учням  про похибки, через які люди втрачають шанс жити повноцінно. За круглим столом діти дізналися про те, як шкідливі звички затягують людей у свої тенета, призводять до проблем із законом, знецінюють рідних, близьких, перетворюють життя на існування. Потім відбулася дискусія на цю ж тему у вигляді гри.

Представник правоохоронного органу та волонтер  мотивували дітей вести здоровий спосіб життя, вивчати закони і зростати здоровими, щасливими та бути  справжніми громадянами своєї  України.

Фото без опису      Фото без опису