Рішення виконавчого комітету від 07 квітня 2023 року

Дата: 13.04.2023 08:43

Про виконання фінансового плану КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради за 2022 рік

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2023 рік

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2023 рік.

Про хід виконання Плану невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та протидії торгівлі людьми на території Котелевської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки у 2022 році.

Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають на території Котелевської селищної ради.

Про затвердження Положення про порядок використання спеціалізованого автобусу (шкільного автобусу)

Про План заходів з реалізації на території Котелевської селищної територіальної громади соціального проекту “Активні парки - локації здорової України” у 2023 році.

Про доцільність позбавлення батьківських прав гр. ОСТАПЕНКА Максима Володимировича відносно малолітньої доньки ОСТАПЕНКО Єви Максимівни та стягнення аліментів на утримання дитини

Про формування продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб для видачі у квітні 2023 року.

Про використання гуманітарної допомоги, наданої Фондом міжнародної солідарності

Про утворення конкурсної комісії з придбання службового житла на вторинному ринку в смт Котельва

Про реєстрацію колективного договору закладу дошкільної освіти «Золотий ключик» Котелевської селищної ради на 2023- 2028 роки.

Про реєстрацію колективного договору комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2023- 2027 роки.

Про реєстрацію колективного договору комунального некомерційного підприємства «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2023- 2024 роки.

Про закінчення опалювального сезону 2022-2023 років на території Котелевської селищної територіальної громади.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

Про затвердження актів списання.

Про використання гуманітарної допомоги, наданої організацією «Лікарі без кордонів».