Котелевська селищна рада
Полтавського району Полтавської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ПРИДБАННЯ СЛУЖБОВОГО ЖИТЛА

Дата: 11.04.2023 14:52
Кількість переглядів: 203

Фото без опису

Організатор конкурсу – Виконавчий комітет Котелевської селищної ради. Код ЄДРПОУ: 04383802. Поштова адреса – Україна, 38600, Полтавська область, Полтавський район, смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 221, e-mail: 13955812@mail.gov.ua.

Особа, уповноважена на зв’язок з учасниками: ВОЛОТКОВСЬКА Людмила Володимирівна – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Котелевської селищної ради, моб.тел. +380666221259.

Головний розпорядник коштів: Виконавчий комітет Котелевської селищної ради. Джерело фінансування конкурсу: кошти бюджету Котелевської селищної територіальної громади.

Конкурс проводиться на підставі: Житлового кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів Української РСР від 4 лютого 1988 року № 37, Положення про службове житло Котелевської селищної територіальної громади, затвердженого рішенням тридцять другої сесії селищної ради восьмого скликання від 23 грудня 2022 року № 3422, рішення тридцять п’ятої сесії селищної ради восьмого скликання від 30.03.2023 року № 3510 «Про придбання службового житла на вторинному ринку», рішення виконавчого комітету Котелевської селищної ради від 07 квітня 2023 року №62 «Про утворення конкурсної комісії з придбання службового житла на вторинному ринку в смт Котельва».

Розрахунки здійснюватимуться у національній валюті. Усі документи, що входять до складу конкурсної пропозиції, повинні бути складені українською мовою.

Учасниками конкурсу можуть бути лише власники нерухомого майна. Учасник, який подав конкурсну пропозицію, зобов’язується дотримуватись її умов протягом 30 календарних днів з дати розкриття конкурсних пропозицій.

Вимоги до запропонованого житла

Житловий будинок повинен бути неаварійний, без тріщин та будь-яких пошкоджень стін, покрівлі, не потребувати капітального ремонту, бути впорядкованим, придатним для проживання, і відповідати встановленим санітарним та технічним вимогам (енергозабезпечення, газ та альтернативне опалення, централізоване водопостачання, водовідведення (вигрібна яма або каналізація). Загальна площа запропонованого будинку (без урахування літніх приміщень, господарських будівель) повинна бути не менше 60 кв.м. Учасниками конкурсу можуть бути запропоновані житлові будинки, загальна площа яких перевищує рекомендовану площу. Житло повинно бути запропоноване у житлових будинках на вторинному ринку на території смт Котельва, віддаленістю від місцезнаходження КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради (вул. Полтавський шлях, 283) не більше ніж 2 км.

Житловий будинок повинен відповідати таким технічним та іншим характеристикам. Матеріал стін будинку – цегла, рік побудови від 1970 року забудови, з відповідними господарськими будівлями та спорудами (літня кухня, сарай, огорожа, інше). Будинок повинен бути термомодернізованим (утепленим, з метало пластиковими вікнами). З наявними індивідуальними лічильниками (електроенергія, вода, газ). Відсутність заборгованість за комунальні послуги. Відсутність самовільно збудованих об’єктів. Кімнати повинні бути окремі (не прохідні), з ванною та туалетною кімнатами.

Загальна вартість житла не повинна перевищувати граничну вартість 1 кв.м. загальної площі житла, визначену законодавством України (Згідно наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 09.03.2023 № 139 «Про затвердження показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України (розрахованих станом на 01 січня 2023 року)» вартість 1 кв.м. загальної площі квартир будинку (з урахуванням ПДВ) на території Полтавської області становить 18014 грн.)

Видатки, пов’язані з проведенням конкурсу та з придбанням житла на вторинному ринку, проводяться за рахунок учасника (переможця) конкурсу та не включається в цінову пропозицію.

З переможцем конкурсу укладається договір купівлі-продажу житла. Оплата послуг з оформлення договору купівлі-продажу, витрат, пов’язаних зі сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів), покладається на продавця (власника будинку). Учасник, при визначенні вартості об’єкта нерухомості і подачі конкурсної пропозиції, має враховувати всі вищевказані витрати.

Перелік документів, що необхідно надати до конкурсної комісії

Особи, які бажають запропонувати житло для продажу, повинні надіслати (надати) до конкурсної комісії у закритому вигляді з позначкою «На конкурс» такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням прізвища ім’я по батькові фізичної особи, її місця проживання, номера телефону,e-mail, пропозиція щодо житлового приміщення яке пропонується до продажу (визначенням характеристик житлового приміщення, ціни, адреси);

2. Копії всіх сторінок паспорта громадянина України та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);

3. Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджує відсутність заборони відчуження об’єкту нерухомого майна та обтяжень на нерухоме майно;

4. Копії документів, що підтверджують право власності на житло, яке пропонується до придбання;

5. Копія технічного паспорта на квартиру, будинок, дата складання якого не перевищує 12 місяців на момент подання документів;

6. Довідка (або довідки) про відсутність заборгованості по сплаті всіх житлово-комунальних послуг, чинна (чинні) на дату подання документів;

7. Фотозображення житла (квартири) у кількості не менше 5 шт;

8. Довідка про зареєстрованих осіб;

9. Оцінка вартості житла відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну діяльність в Україні» та позитивний висновок рецензента (подається у випадку визнання переможцем перед укладенням договору купівлі-продажу).

Відповідальність за достовірність наданих документів несе учасник конкурсної пропозиції.

Вимоги до конкурсних пропозицій

Конкурсна пропозиція подається у письмовій формі за підписом учасника у запечатаному конверті. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора конкурсу з позначкою «На конкурс». Документи на конкурс приймаються протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення з 8.00 до 17.00 у робочі дні за адресою: 38600, Полтавська область, Полтавський район, смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 221.

Конкурсні пропозиції розглядаються протягом десяти робочих днів з дати кінцевого терміну їх подання. Розкриття конкурсних пропозицій проводиться за адресою: 38600, Полтавська область, Полтавський район, смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 221 (зала засідань) 03.05.2023 року, о 09:00 год. Конкурсна комісія має право протягом встановленого терміну оглянути житло на місці. Учасники повинні забезпечити доступ до цього житла. Конкурсні пропозиції, надані після кінцевого терміну їх подання або направлені з порушенням вимог, визначених у оголошенні, не розглядаються.

Переможцем визначається учасник конкурсу, який подав найвигіднішу конкурсну пропозицію, що відповідає визначеним вимогам (рівні між собою технічні, комунікаційні характеристики), за якою вартість придбання 1 м² загальної площі житла на вторинному ринку Котелевської селищної територіальної громади є найнижчою серед запропонованих, а житло  відповідає встановленим санітарно-технічним вимогам.

За результатами аналізу конкурсних пропозицій складається протокол, в якому зазначаються результати конкурсу.

 

Додаткова інформація: Інформація про конкурс розміщуються на веб-сайті Котелевської селищної ради за посиланням: https://kotelevska-gromada.gov.ua/ogoloshennya-17-47-49-28-12-2020.

/

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних