Рішення тридцять п'ятої чергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 31.03.2023 13:19

Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів ГУНП України в Полтавській області на території Котелевської громади.

Про звіт старости Більського старостинського округу щодо виконання повноважень в 2022 році.

Про звіт старости Деревківського старостинського округу щодо виконання повноважень в 2022 році.

Про звіт старости Сидоряченського старостинського округу щодо виконання повноважень в 2022 році.

Про роботу відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, будівництва та інфраструктури Котелевської селищної ради за 2022 рік.

Про внесення змін до Комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища Котелевської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

Про внесення змін до Програми запобігання виникненню на території Котелевської селищної територіальної громади надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2022 - 2023 роки.

Про внесення змін до Програми протидії та профілактики злочинності на території Котелевської селищної ради на 2021 - 2025 роки.

Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення діяльності підрозділів Управління Служби безпеки України в Полтавській області на території Котелевської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про внесення змін до Програми зайнятості населення Котелевської селищної територіальної громади на 2022-2023 роки.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2022 – 2023 роки.

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про придбання службового житла на вторинному ринку.

Про взяття на баланс та визначення балансоутримувача захисних споруд цивільного захисту.

Про безоплатну передачу комунального майна у державну власність.

Про передачу майна комунальної власності на баланс відділу освіти та молоді Котелевської селищної ради.

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги.

Про виплату поворотної фінансової допомоги патронатній сім’ї ТЮТЮННИК Н.В.

Про оплату послуг.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ