Рішення виконавчого комітету від 22 березня 2023 року

Дата: 23.03.2023 15:12

Про виконання фінансового плану КНП "Котелевська лікарня планового лікування" Котелевської селищної ради за 2022 рік.

Про внесення змін до фінансового плану КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2023 рік.

Про використання гуманітарної допомоги, наданої Відокремленим підрозділом Інтерсос – гуманітарної некомерційної організації в Україні.

Про надання дозволу КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на розподіл надлишків гуманітарної допомоги.

Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування ЄЛІФЕРЕНКО Данилом Миколайовичем

Про надання дозволу на вчинення правочину із нерухомим майном, право користування яким має дитина ТАРАСЕНКО Михайло Русланович

Про надання дозволу на вчинення правочину із нерухомим майном, право користування яким має дитина ФОМЕНКО Сергій Сергійович

Про функціонування сім’ї патронатного вихователя ТЮТЮННИК Наталії Василівни.

Про коригування Схеми санітарної очистки населених пунктів Котелевської селищної територіальної громади.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 21.11.2022 №251.

Про надання дозволу на передачу в приватну (спільну часткову) власність житлового будинку.

Про погодження змін до структури КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради.

Про видачу ордерів на вселення в службові жилі приміщення.