Інтерактивне заняття для клієнтів пробації від громадської організації «Інтерсос»

Дата: 21.03.2023 13:26

Інтерактивне заняття для  клієнтів пробації  від громадської організації «Інтерсос»

20 березня 2023 року для клієнтів пробації Полтавського  сектору пробації №4 відбулося інтерактивне заняття на тему «Емоції, почуття. Арт-терапія» проведене  працівниками міжнародної громадської організації «Інтерсос» - соціальним працівником Вітою Старокожко та фахівцем психо-соціальної підтримки Вікторією Горщерук.

У ході заняття та активного спілкування представники громадської організації розкрили клієнтам пробації  поняття «емоції» та «почуття», разом визначали які є їх види, як вони впливають на життєдіяльність людини. Присутні отримали цікаву та корисну інформацію про техніку контролю емоцій та почуттів, які вкрай необхідні для успішної ресоціалізації..

Приємною родзинкою заняття стала арт-терапія, як один із важливих методів контролю власних емоцій. Фахівець Вікторія Горщерук запропонувала присутнім розмалювати малюнки за допомогою пензлика та кавового розчину. У кожного учасника вийшов по-своєму гарний малюнок, який Вікторія запропонувала залишити собі на згадку.

По закінченню заходу учасники подякували організаторам за цікаве та пізнавальне заняття.  З метою ефективної  ресоціалізації клієнтів пробації було вирішено систематизувати наступні зустрічі у груповому та індивідуальному форматах.