Знайомство клієнтів пробації  із громадською організацією «Інтерсос»

Дата: 06.03.2023 16:46

6 березня 2023 року на базі Полтавського  сектору №4 Центру пробації в Полтавській області відбулася презентаційна зустріч клієнтів пробації із працівниками міжнародної громадської організації «Інтерсос» - соціальним працівником Вітою Старокожко та фахівцем психо-соціальної підтримки Вікторією Горщерук.

Представники громадської організації розповіли присутнім про діяльність їхньої організації у Котелевській громаді, ознайомили із переліком послуг, які клієнти пробації можуть отримати від спеціалістів, повідомили про умови отримання послуг та графік функціонування.

Відразу кілька клієнтів пробації виявили бажання отримати кваліфіковану психологічну допомогу, один із клієнтів звернувся за послугою транспортування для відновлення паспорта.

Всі клієнти пробації, що звернулися для отримання тієї чи іншої послуги залишилися задоволеними якістю роботи фахівців громадської організації «Інтерсос».

З метою ефективної  ресоціалізації клієнтів пробації було вирішено систематизувати наступні зустрічі у груповому та індивідуальному форматах.