Рішення тридцять четвертої позачергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 01.03.2023 15:53

Про внесення змін до Програми мотивації та стимулювання медичних кадрів як основи формування ефективної системи охорони здоров’я Котелевської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2022 – 2023 роки.

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги.

Про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Котелевської селищної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.