Рішення виконавчого комітету від 27 лютого 2023 року

Дата: 28.02.2023 16:25

Про виконання фінансового плану КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» Котелевської селищної ради за 2022 рік.

Про формування продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб для видачі у лютому 2023 року.

Про використання гуманітарної допомоги, наданої Відділом забезпечення гуманітарною допомогою Полтавського обласного центру соціальних служб.

Про уповноважених осіб на складання актів оцінки потреб особи/сім’ї.

Про комісію з питань евакуації при виконавчому комітеті Котелевської селищної ради.

Про утворення збірних та приймальних пунктів евакуації на території Котелевської селищної територіальної громади

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 28 січня 2021 року № 4 «Про місцеву комісію з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій»

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Котелевської селищної ради від 14.02.2022 р. №29 «Про утворення комісії по здійсненню аналізу фінансової діяльності виконавчих органів селищної ради, підприємств, установ та організацій комунальної форми власності Котелевської селищної ради».

Про стан виконання заходів щодо соціального захисту дітей та попередження дитячої бездоглядності на території Котелевської селищної територіальної громади у 2022 році

Про доцільність позбавлення батьківських прав гр. АВДЄЄВА В.О.відносно малолітніх дітей АВДЄЄВОЇ Анни В’ячеславівни та АВДЄЄВА Івана Вячеславовича

Про доцільність позбавлення батьківських прав ГАЛЮТИ Р.О. та САХНЕНКО К.О. відносно їх малолітнього сина ГАЛЮТИ В.Р., та призначення опікуна БЕЛЬСЬКУ-ТАТАРИН З.В.

Про надання дозволу на вчинення правочинів із нерухомим майном, право користування яким мають діти ЛОБАНОВА Катерина Артемівна, 13.02.2008 р.н. та ЛУЧКА Валерія Володимирівна, 28.11.2014 р.н.

Про висновок органу опіки та піклування виконавчого комітету Котелевської селищної ради щодо звільнення від повноважень опікуна МАСЕНКО Н.В. та про можливості ДОРОГОБІДА В.М. виконувати обов’язки опікуна над недієздатним ТРОЦЬКИМ О.В.

Про висновок органу опіки та піклування виконавчого комітету Котелевської селищної ради щодо можливості гр. ЧЕВЕРДИ М.Л. виконувати обов’язки опікуна над ЧЕВЕРДОЮ Н.М. в разі визнання її судом недієздатною

Про взяття ЛЄБЄДЄВОЇ Тетяни Андріївни на квартирний облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов

Про взяття ЛЄБЄДЄВОЇ Тетяни Андріївни на соціальний квартирний облік

Про надання дозволу на передачу в приватну (спільну часткову) власність.

Про надання дозволу на реалізацію надлишків вирощеної розсади декоративних та квіткових культур

Про затвердження складу комісії по прийманню-передачі майна

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06 квітня 2021 року №58 «Про утворення постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Котелевської селищної ради»

Про затвердження актів списання.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.