Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин

Дата: 27.02.2023 11:14

До уваги власників пасік та суб’єктів господарювання, які здійснюють обробіток сільськогосподарських культур пестицидами.

З метою зменшення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів Міністерство аграрної політики України  проведе форум із залученням пасічників, аграріїв та органів місцевої влади щодо профілактики та запобіганню отруєння бджіл, та алгоритмів дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин.

Мета  заходу– забезпечити злагоджену взаємодію всіх учасників процесу, що дозволить запобігти випадкам отруєння та загибелі бджіл при застосуванні пестицидів.

Дата: 02 березня 2023 року

Час: 14:00 – 16:00

Формат заходу: формат Zoom-конференції.

Для участі у зазначеному заході необхідно до 18:00 28 лютого 2023 року заповнити гугл-форму за посиланням:: https://forms.gle/MMEky1r3qCs4jNc1A  або звернутися  у відділ економічного розвитку, проєктного менеджменту та інвестицій (смт Котельва. вул. Полтавський шлях, 221).