Рішення тридцять третьої чергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 16.02.2023 11:49

Звіт Котелевського селищного голови про діяльність селищної ради та її виконавчих органів в 2022 році.

Про затвердження звіту про виконання показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади за 2022 рік.

Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів прокуратури на території Котелевської громади.

Про виконання Плану роботи Котелевської селищної ради на 2022 рік та затвердження Плану роботи Котелевської селищної ради на 2023 рік.

Про затвердження Програми підтримки військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань на 2023 рік.

Про затвердження Програми підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Котелевській селищній територіальній громаді на 2023-2025 роки.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2022 – 2023 роки.

Про внесення змін до Програми мотивації та стимулювання медичних кадрів як основи формування ефективної системи охорони здоров’я Котелевської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Про внесення змін до Програми підтримки соціально вразливих верст населення Котелевської селищної територіальної громади «Турбота» на 2021-2025 роки.

Про внесення змін до Комплексної програми благоустрою населених пунктів Котелевської селищної територіальної громади на 2022-2023 роки.

Про внесення змін до програми «Питна вода» Котелевської селищної територіальної громади на 2022-2023 роки.

Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Котелевської селищної ради на 2021-2024 роки у 2022 році.

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги.

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про затвердження Положення про цільовий фонд Котелевської селищної територіальної громади.

Про затвердження договорів, укладених виконавчим комітетом Котелевської селищної ради у четвертому кварталі 2022 року.

Про надання дозволу відділу управління комунальним майном Котелевської селищної ради на перереєстрацію кредиторської заборгованості.

Про оперативне управління комунальним майном, яке розташоване по вул. Полтавський шлях, 265, смт Котельва.

Про безоплатну передачу комунального майна у державну власність.

Про передачу майна з балансу ДЮСШ «Юність».

Про передачу виробничих запасів та інших не фінансових активів із балансу Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради на баланс КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради.

Про передачу матеріальних цінностей з балансу комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на баланс комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради.

Про звернення до Президента України щодо присвоєння звання Герой України командиру «Карпатської Січі» Олегу Куцину.

Земельні питання