Рішення тридцять другої чергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 26.12.2022 13:54

Про затвердження Стратегії розвитку Котелевської селищної територіальної громади на 2022-2027 роки.

Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Котелевської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про затвердження Програми профілактики внутрішньо - лікарняних інфекцій Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2023 -2025 роки.

Про внесення змін до Програми підтримки соціально вразливих верств населення «Турбота» Котелевської селищної ради на 2021-2025 роки.

Про внесення змін до Програми протидії та профілактики злочинності на території Котелевської селищної ради на 2021 - 2025 роки.

Про бюджет Котелевської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про внесення змін до рішення четвертої позачергової сесії Котелевської селищної ради восьмого скликання від 18.01.2021 року № 98 «Про закріплення територій в межах виборчих округів за депутатами Котелевської селищної ради восьмого скликання».

Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 23.12.2021 року № 2790 «Про упорядкування структури Котелевської селищної ради».

Про внесення змін до рішення четвертої позачергової сесії селищної ради восьмого скликання від 18.01.2021 року № 102 «Про затвердження граничної чисельності закладів культури Котелевської селищної ради» (зі змінами).

Про внесення змін до рішення п’ятої позачергової сесії селищної ради восьмого скликання від 29.01.2021 року № 116 «Про утворення комісій при виконавчому комітеті селищної ради та затвердження положення про них».

Про визначення уповноваженого органу управління комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Котелевської селищної ради.

Про затвердження Положення про службове житло Котелевської селищної територіальної громади.

Про затвердження Плану діяльності Котелевської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.

Про передачу майна комунальної власності з балансу комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на баланс комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради.

Про розгляд заяви депутата Котелевської селищної ради восьмого скликання ДУБИНИ Л.В. від 21.11.2022 року.

Про умови оплати праці Котелевського селищного голови у 2023 році.

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про розгляд заяви депутата ДУБИНИ Л.В. від 22.12.2022 року.

Про розгляд депутатського запиту ШЕРСТЮКА О.І. від 23.12.2022 року