Рішення виконавчого комітету від 16 грудня 2022 року

Дата: 20.12.2022 14:52

Про проєкт бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про проєкт Стратегії розвитку Котелевської селищної територіальної громади на 2022-2027 роки.

Про проєкт Програми економічного і соціального розвитку Котелевської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про проєкт Програми профілактики внутрішньо – лікарняних інфекцій Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2023 – 2025 роки.

Про внесення змін до фінансового плану КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2022 рік

Про фінансовий план Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2023 рік.

Про фінансовий план КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2023 рік

Про фінансовий план КНП «Котелевська лікарня планового лікування»  Котелевської селищної ради на 2023 рік

Про надання дозволу на вчинення правочину із нерухомим майном, право користування яким має дитина

Про затвердження актів списання.

Про реєстрацію змін до колективного договору Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2021- 2025 роки

Про використання гуманітарної допомоги, наданої Комунальною установою Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративних будівель

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Про присвоєння адреси об'єкту нерухомога майна гр. ПЕДЧЕНКА А.В.

Про присвоєння адреси об'єкту нерухомога майна гр. ПЕДЧЕНКА А.В. та ГАВРИЛЕНКА Ю.В.

Про видачу ордера на вселення в службове жиле приміщення.