Рішення виконавчого комітету від 02 грудня 2022 року

Дата: 06.12.2022 13:30

Про проєкт Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2023 - 2025 роки»

Про проєкт Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Котелевської селищної  територіальної громади на 2023-2025 роки

Про План заходів щодо організації та проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая та новорічних свят у Котелевській селищній територіальній громаді

Про підтримку дітей з інвалідністю, що проживають на території Котелевської селищної територіальної громади.

Про погодження змін до організаційної структури Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради.

Про надання дозволу на підвіз дітей дошкільного віку до закладу дошкільної освіти приватним перевізником.