A A A K K K
для людей із порушенням зору
Котелевська селищна рада
Полтавського району Полтавської області

Повідомлення про оприлюднення проєкту державного планування «Стратегія розвитку Котелевської СТГ на 2022-2027 роки"

Дата: 01.12.2022 10:37
Кількість переглядів: 309

 

Повідомлення про оприлюднення проєкту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту «Стратегія розвитку Котелевської селищної територіальної громади на 2022-2027 роки»

 

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Проєкт Стратегії розвитку Котелевської селищної територіальної громади на 2022-2027 роки розроблений з метою розв’язання проблем економічного та соціального розвитку і підвищення спроможності громади, що сприятиме покращенню якості життя її мешканців, екологізація економіки, а також сприяння інтеграції економічної, соціальної та екологічної політик, прогресивної трансформації економіки на засадах екологоорієнтованого інноваційно-технологічного розвитку. Стратегія є основою для розробки короткотермінових та середньострокових програм економічного і соціального розвитку Котелевської селищної територіальної громади. Очікується, що реалізація основних положень Стратегії дасть можливість створити реальні умови для підвищення життєвого рівня населення, розв’язання соціальних проблем на основі підвищення ефективності роботи господарського комплексу, використання наявних природних, трудових, матеріальних, фінансових ресурсів, забезпечення екологічної та техногенної безпеки.

Стратегія розвитку розроблена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 932 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів», Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

2) орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Виконавчий комітет Котелевської селищної територіальної громади (вулиця Полтавський шлях, 221, смт. Котельва, Полтавський район, Полтавська область, 38600)

3) передбачувану процедуру громадського обговорення, у тому числі:

а) дату початку та строки здійснення процедури

Строк громадського обговорення - 30 днів з дня оприлюднення повідомлення. Громадське обговорення починається з 1-го грудня 2022 року і триває до 1-го січня 2023 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Громадські слухання через встановлення карантинних та запроваджених протиепідеміологічних заходів у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID-19) не проводяться (відповідно Постанови КМУ від 14.07.2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі, пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Виконавчий комітет Котелевської селищної територіальної громади. Ознайомитись з проєктом Стратегії розвитку Котелевської селищної територіальної громади на 2022-2027 роки можна у виконавчому комітеті Котелевської селищної територіальної громад за адресою: вул. Полтавський шлях, 221, каб. №11, смт. Котельва, Полтавський район, Полтавська область, 38600, понеділок-четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця –з 8.00 до 16.00. Тел.: (05350)-2-12-50. Матеріали Стратегії також розміщені на офіційному вебсайті Котелевської селищної ради за посиланням https://kotelevska-gromada.gov.ua/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Виконавчий комітет Котелевської селищної територіальної громади. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: виконавчий комітет Котелевської селищної територіальної громади, вул. Полтавський шлях, 221 каб. №11, смт. Котельва, Полтавський район, Полтавська область, 38600, інформація за тел. (05350)-2-11-50. Електронна адреса: vk_kotelva_ekonom@ukr.net Зауваження і пропозиції приймаються у термін з 01.12.2022 по 01.01.2023.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування;

Виконавчий комітет Котелевської селищної територіальної громади, вул. Полтавський шлях, 221, каб. №11, смт. Котельва, Полтавський район, Полтавська область, 38600.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.